Reach Subsea hadde en EBITDA i første kvartal 2016 på NOK -5,9 millioner og en kontantstrøm fra operasjonelle aktiviteter på NOK -8,8 millioner.
Innlegget Negativt for Reach dukket først opp på Petro.no.
Songa Offshore økte omsetningen fra USD 108 millioner i førte kvartal 2015 til USD 137 millioner i årets første kvartal.
Innlegget Økt omsetning og resultatvekst for Songa dukket først opp på Petro.no.
Seismikkselskapet melder om inntekter på USD 0,9 millioner i første kvartal. Det er en nedgang på USD 1 million fra samme periode i fjor.
Innlegget Halverte inntekter for MultiClient Geophysical dukket først opp på Petro.no.
North Energy melder om et resultat etter skatt på NOK 94,1 millioner i første kvartal 2016, mot minus NOK 35,6 millioner i samme periode i fjor.
Innlegget North Energy med beste kvartalsresultat noen gang dukket først opp på Petro.no.
Kværner økte den justerte EBITDA-marginen fra 2,9 prosent i første kvartal 2015 til 4,8 prosent i første kvartal i år. - Vi styrker vår finansielle posisjon til tross for et utfordrende marked, sier Jan Arve Haugan, konsernsjef i Kværner.
Innlegget Økt margin for Kværner dukket først opp på Petro.no.
Statoil leverer et justert driftsresultat på USD 857 millioner i første kvartal 2016, ned fra USD 2945 millioner i samme periode i fjor.
Innlegget Nedgang, men bedre enn ventet for Statoil dukket først opp på Petro.no.